dodano: 2019-02-27 01:11:01
Najkrócej ja się da i w jak najpiękniejszych słowach. Jak to mówią krótko i na temat :)

Po pierwsze jest problem z logowaniem, nie wystarczy wpisać mejla (to nie działa) trzeba wpisać nick (spoko, minimalnie uciążliwe).

Dwa - jest problem z grafiką, programami graficznymi itp. osobiście mam problem z konfiguracją kompa pod photoshop, ilustaror i indesign i chętnie zadałbym pytanie na forum. Proponuję zmienić forum o sprzęcie foto na forum o sprzęcie ogólnym, ewentualnie zrobić odrębny dział. Pozdrawiam :)
dodano: 2019-02-27 01:18:07
Zebyśmy się dobrze zrozumieli. Dział forum do konfiguracji kompa pod konkretne programy lub wybór tabletu graficznego itp. Ewentualnie wordpress itp....
dodano: 2019-02-27 14:36:42
Czyli, jak takie forum miałoby się nazywać? Sprzęt ogólnie? Czy jakoś inaczej, by było wiadome, o co w nim chodzi?
dodano: 2019-02-27 18:20:35
O widzę, że znowu popiłem w nocy i coś pisałem ;)

Na razie myślę, że warto zmienić sprzęt fotograficzny (tam i tak się nic nie dzieje) na sprzęt ogólnie. Jeśli się to wszystko kiedyś rozkręci to doda się podkategorie. W tym momencie proponuję coś takiego:

SPRZĘT
Wszystko o sprzęcie artysty - od aparatu po drukarkę
dodano: 2019-02-27 18:22:37
Może to zostać nawet jako fotografia. Wiadomo, że zdjęcia się obrabia na kompie, można używać tabletu, potem się to drukuje. Np. kalibracja monitora to też w zasadzie pod foto.
dodano: 2019-02-28 02:56:24
No ok, zrobione